Ultimate magazine theme for WordPress.

بازار طلا دبی | مشهورترین و پربازدیدترین بازار دبی

بازار طلا دبی

بازار طلا دبی مشهورترین و پربازدیدترین بازار دبی است. این بازار که هزارتویی از راهروهای سرپوشیده است، محل فعالیت صدها فروشگاه خرده‌فروشی است که مجموعه‌ی عظیمی از جواهرات ساخته شده از طلا، نقره، الماس و دیگر فلزات و سنگ‌های قیمتی را ارائه می‌کنند.
بازار طلا دبی مکان بسیار جالبی است که باید در برنامه‌ی همه‌ی توریست‌ها، حتی آنهایی که قصد خرید ندارند، باشد. قیمت فروش طلا در تابلوهایی

در بازار و در مغازه‌های فروشنده‌ها نمایش داده شده است. قیمت هر گرم طلای ۲۴، ۲۲، ۲۱ و ۱۸ عیار به قیمت دلار عربستان نوشته شده است. قیمت طلا و جواهرات بر اساس وزن و طبق قیمت روز آن به اضافه‌ی اجرت ساخت محاسبه می‌شود.

چانه زنی در بازار طلا دبی

بر سر قیمت هر چیزی که می‌خواهید بخرید چانه بزنید. فروشنده ابتدا قیمت بالایی را تعیین می‌کند. عامل وزن طلا در قیمت غیرقابل‌مذاکره است، اما اجرت ساخت را می‌توانید پایین بیاورید. کاهش قیمت تا ۳۰ درصد امکان‌پذیر است. می‌توانید نمونه‌های مشابه را در مغازه‌های دیگر پیدا کنید، بنابراین وقت بگذارید و مغازه‌های دیگر را هم ببینید. کارت اعتباری پذیرفته می‌شود، اما اگر می‌خواهید تخفیف بهتری بگیرید، نقد پرداخت کنید.

برای اطمینان، حتماً از مغازهها خرید کنید. قوانین سخت‌گیرانه‌ی دولتی باعث می‌شود فروشنده‌ها ویژگی‌های اقلام مورد فروش خود را دقیق بنویسند. فروشنده‌های دست‌فروش از این قوانین پیروی نمیکنند و جواهراتی که می‌فروشند اغلب اوقات تقلبی است.

بازار طلا یکی از مشهورترین مکان‌های خرید طلا است، اما به هیچ وجه تنها محل خرید آن نیست. اگر به دنبال تجربه‌ی بازار نیستید، فروشگاه‌های (کولردار) زیاد دیگری برای خرید وجود دارند. یکی از بهترین گزینه‌های جایگزین پارک طلا و الماس (نزدیک ایستگاه متروی بانک خلیج اول) است.

چطور به بازار طلا دبی برویم؟

این بازار در دیره، در نزدیکی ایستگاه متروی الرأس واقع شده است و هفت روز هفته باز است.

ساعت کار بازار طلا دبی

ساعات کار بازار طلا، از شنبه تا پنجشنبه، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است (اما بسیاری از مغازه‌ها از ساعت ۱ تا ۴ بعدازظهر بسته هستند).

ساعات کار در روزهای جمعه ۴ بعدازظهر تا ۱۰ شب است.

امیواریم که این مطلب در سفر به دبی برای شما مفید واقع شود.

در صورتیکه قصد سفر به دبی را دارید،خواهشمندیم برای رزرو تور دبی با ما در تماس باشید.

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟