Ultimate magazine theme for WordPress.

خیابان نانجینگ | مرکز اصلی خرید در شهر شانگهای

خیابان نانجینگ

خیابان نانجینگ مرکز اصلی خرید در شهر شانگهای و یکی از شلوغ ترین محل های خرید در دنیا محسوب میشود. گردشگران تور چین و میهمانان اغلب تعطیلات و مراسم مانند سال نو چینی، شب سال نو، کریسمس و عید پاک را در این خیابان جشن می گیرند.این جاده از شرق بوند شروع می شود و در غرب در مجاورت معبد جینگن و خیابان یانان غرب به پایان میرسد.امروز خیابان نانجینگ مرکز و مقصد اصلی خریداران مد از سراسر جهان است.

تصویری از داخل خیابان نانجینگ
تصویری از داخل خیابان نانجینگ

 

پیشینه خیابان نانجینگ

پس از جنگ تریاک (۱۸۴۲-۱۸۳۹)، شانگهای به بندر معاهده تبدیل شد.این خیابان اولین بار به طور انحصاری در اختیار بریتانیا بود و بع از آن برای معاملات بین المللی. واردات مقادیر زیادی از کالاهای خارجی، آن را به اولین خیابان خرید شهر تبدیل کرد.با گذشت زمان، خیابان نانجینگ تغییر یافته و تغییرات قابل توجهی داشته است. برای راحتی خرید، انتهای شرقی آن دارای محل عابر پیاده است. فروشگاه های بزرگ سنتی در بازار غرق نمی شوند، زیرا مراکز خرید مدرن، فروشگاه های تخصصی، تئاتر و هتل های بین المللی در هر دو طرف خیابان رشد کرده است.

تصویری از شلوغی های خیابن نانچینگ
تصویری از شلوغی های خیابن نانچینگ

 

برندها و شرکت های مختلف در خیابان نانجینگ

امروزه در این محل بیش از ۶۰۰ شرکت ، مارک های بی شمار معروف، کیفیت برتر و مدل های جدید را ارائه می دهند. KFC، McDonald’s، Pizza Hut و دیگر فروشندگان معروف جهان در هر دو طرف خیابان واقع شده اند. فروشگاه های برتر عبارتند از تیفانی، مونت بلان و دانلی. علاوه بر این، تقریبا صد فروشگاه سنتی و مغازه های تخصصی همچنان کالاهای ابریشم انتخابی، ژید، گلدوزی، پشم و ساعت را ارائه می دهند.

در این خیابان شما میتوانید بارهای متنوع،رستوران و ساختمان های زیبا را ببنید.

امیدواریم که این مطلب در سفر به شهر شانگهای و خیابان نانجینگ برای شما مفید واقع شود.

خواهشمندیم در صورتیکه قصد سفر به کشور چین را دارید،برای رزرو تور چین با ما در تماس باشید.

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟