Ultimate magazine theme for WordPress.

ساحل کنییالتی آنتالیا | در بهترین ساحل آنتالیا لذت ببرید

ساحل کنییالتی آنتالیا

ساحل کنییالتی آنتالیا ، در ساحل دریای مدیترانه ترکیه، به خاطر کنییالتی و دادگاه مواد غذایی آن، شناخته شده است و سایز بزرگ شن و ماسه در این ساحل باعث محبوبیت مردم محلی شده است.

چرا به ساحل کنییالتی آنتالیا برویم؟

ساحل کنییالتی آنتالیا در قلب شهر بزرگ آنتالیا نشسته است، بنابراین این گزینه مناسبی برای تعطیلات و کسی است که ممکن است در ساحل بخواهد ساعت ها استراحت کند.کوههای سیاه و سفید قهوه ای به طور چشمگیری به سمت غرب گسترش می یابد. در روزهای روشن ، گویی این کوه ها اینقدر به شما نزدیکند که میتوانید آن را لمس کنید.

تصویری زیبا از ساحل کنییالتی آنتالیا
تصویری زیبا از ساحل کنییالتی آنتالیا

 

چه کسانی به ساحل کنییالتی آنتالیا می روند؟

استثنا وجود دارد، اما هر دو کنییالتی و روستای اطراف آن از رستوران ها و کافه ها تقریبا به طور انحصاری توسط مردم محلی بازدید می شود، که بسیاری از آنها به خوبی کار می کنند. گردشگران تور آنتالیا که اکثرا روسی و آلمانی هستند زیاد علاقه ای به این ساحل نشان نمیدهند.

در ساحل کنییالتی آنتالیا چه کار کنیم؟

در این ساحل میتوانید از قایق موز و غیره برای تفریح استفاده کنید. در انتهای غربی ساحل، یک پارک حیوانات دریایی و یک پارک اسکی روی آب ، نزدیک یکدیگر قرار دارند و به نظر میرسد جایی برای میل نوشیدنی، ناهار خوری و رستوران های دونفره در این نزدیکی وجود ندارد.در طول روز برخی از بستنی های ترکیبی ترکی را امتحان کنید.

تصویری از تفریحات ساحل کنییالتی آنتالیا
تصویری از تفریحات ساحل کنییالتی
چطور به ساحل کنییالتی آنتالیا برویم؟

از فرودگاه آنتالیا با اتوبوس های شاتل میتوانید در عرض ۲۰ دقیقه به مرکز شهر برسید.برای رسید به کنییالتی به ترمینال بروید و به سمت غرب حرکت کنید و در آخرین ایستگاه پیاده شوید.

امیدواریم که این مطلب در سفر به شهر آنتالیا برای شما مفید واقع شود.

خواهشمندیم در صورتیکه قصد سفر به شهر آنتالیا را دارید،برای رزرو تور آنتالیا با ما در تماس باشید.

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟