Ultimate magazine theme for WordPress.

شهربازی واندرلند دبی | محلی برای تفریح پیر و جوان در شهر دبی

شهربازی واندرلند دبی

یکی از برترین تفریحات از نظر کودکان، نوجوانان و در سال های اخیر حتی بزرگسالان تفریح در شهربازی ها و سرگرم شدن با وسایل هیجان انگیز این مراکز است، در سراسر دنیا میلیون ها شهربازی ساخته شده که هریک ویژگی های منحصر به فردی نیز دارد.یکی از این شهر بازی ها در دبی قرار دارد، دبی و واندرلند آن به راحتی هنگامی که از پل قرهود در نزدیکی پارک کنار خور میگذرید سقف های رنگی و زیبای آن قابل مشاهده است.در این مطلب با شهربازی واندرلند دبی بیشتر آشنا خواهید شد.


معرفی شهربازی واندرلند دبی

شهربازی واندرلند دبی بی شک یکی از جذاب ترین و بی نظیر ترین پارک های سرگرمی در خاورمیانه میباشد که در میان توریست ها و گردشگران نیز دارای محبوبیت بالایی است . واندرلند عمارات جزء ۸ شهربازی اصلی و مهم این کشور است و طرفداران زیادی هم دارد، خانواده و نوجوانان به همراه دوستانشان به این مرکز مراجعه می کنند و از تفریحات موجود در آن لذت می برند.

تفریحات شهر بازی واند لند دبی
تفریحات شهر بازی واند لند

این شهربازی در حقیقت ترکیبی از پارک آبی و شهربازی است و در آن انواع بازی های آبی و هیجانی وجود دارد و همین موضوع رمز موفقیت و شهرت واندرلند است، البته این مرکز از قدیمی ترین شهربازی های امارات هم هست و در پارک آبی آن بیش از ۳۰ نوع تفریح آبی وجود دارد. تفریحات که در این مکان فراهم شده است برای تمامی سنین قابل استفاده میباشند.

پارک آبی شهربازی واندرلند دبی
پارک آبی شهر بازی واند لند

در این پارک دستگاه های مختلفی وجود دارد که عوامل شادی را فراهم می کند از جمله دستگاه های مهیج در واندرلند میتوان به دستگاه مجهز به شاتل اشاره کرد که با سرعتی در حدود ۱۳۰ کیلومتر در ساعت شما را از ارتفاع ۶۴متری پرتاب کند به طوری که تنها در طول چندین ثانیه احساس فوران هیجان را در تمام وجودتان تجربه میکنید.این مجموعه ضمن دارا بودن انواع بسیار زیاد دستگاه های مهیج دارای انواع رستوران و کافه و نیز خدمات دیگر میباشند.

اطلاعاتی راجع به شهربازی واندرلند دبی

هزینه بلیت شهر بازی

  • برای بزرگسالان: ۱۲۵ درهم (معادل حدود ۱۰۰ هزار تومان)
  • کودکان ۲ تا ۴ سال: ۶۰ درهم (معادل حدود ۵۳ هزار تومان)
  • کودکان ۲ تا ۴ سال: رایگان

زمان بازدید شهر بازی

این مجموعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر پذیرای گردش گران دبی میباشد.

آدرس شهربازی واندرلند دبی

امارات متحده عربی، دبی، واندرلند دبی

امیدواریم که این مطلب در سفر به شهر دبی برای شما مفید واقع شده باشد.

خواهشمندیم در صوتیکه قصد سفر به کشور امارات و شهر دبی را دارید،برای رزرو تور دبی با ما در تماس باشید.

منبع :بادساگروپ

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟