Ultimate magazine theme for WordPress.

مزرعه کروکودیل لنکاوی | تماشای مجودی خطرناک در لنکاوی !

مزرعه کروکودیل لنکاوی

یکی از بهترین جادبه های توریستی و دیدنی شهر لنکاوی که در سفر به این شهر هرگز نباید آن را از دست بدهید مزرعه کروکودیل لنکاوی (Langkawi Crocodile Farm) میباشد. مزرعه کروکودیل ها که در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار ساخته شده است مکانی مناسب برای پرورش و آموزش کوروکودیل ها میباشد،طراحی این مجموعه به طور خاص صورت گرفته است در اطراف قفس کروکودیل ها از درختان گوناگون برای زیبا سازی منظره مجموعه استفاده شده است و به نظر می رسد که فقط یک پارک تفریحی است.در این مکان گردشگران تور مالزی میتوانند انواع مختلف تمساح ها را که در حوضچه های خاصی نگهداری می شوند، در هنگام قدم زدن در اطراف قفس ها نگاه دقیقی به تمساح بیندازند.

مزرعه کروکودیل لنکاوی
مزرعه کروکودیل لنکاوی;

 

بخش های مزرعه کروکودیل لنکاوی

پارک کروکودیل که از جاذبه های گردشگری لنکاوی می باشد مکانی است که در آن می توانید اجرا های زنده ای از کروکودیل ها و مربیانشان را تماشا کنید .تقریبا ۱۰۰۰ کروکودیل در استخرها و بخش های مختلف این مجموعه نمایش داده می شوند.

  • پل بندر جایی است که نمایشگاه غذا دادن به تمساح ها در آنجا برگذار میشود. پل بندر بزرگترین بخش با تعداد زیادی از تمساح های بزرگ و فعال است.شما با ایستادن بر روی پل چوبی احساس ترس و هیجان را احساس خواهید کرد.
  • تپه کروکودیل نوجوان جایی است که برای تغذیه کروکدیل های ۲-۳ ساله مورد استفاده قرار میگیرد و شما هم میتوانید از غذا دادن به آنها لذت ببرید.
  • در بخش A & B شما میتوانید به عنوان یک مربی وارد قفس شده ( همراه با مربیان اصلی ) و از لمس کردن و عکاسی از آنها لذت ببرید.

    غذا دادن به مزرعه کروکودیل لنکاوی;
    غذا دادن به مزرعه کروکودیل لنکاوی;

شما در این مکان میتوانید کروکودیل ها را در سنین مختلف تماشا کنید ،آنها معمولا ثابت هستند و از انجام فعالیت بیزار اند این موضوع در خصلت این موجودات ماقبل تاریخ است.

ساعت بازدید از مزرعه کروکودیل لنکاوی:

این مجموعه همه روزه از ساعت ۰۹:۰۰ صبح الی ۰۶:۰۰ بعد از ظهر به روی عموم باز است.

آدرس مزرعه کروکودیل لنکاوی:

Jalan Datai | Mukim Air Hangat, Langkawi 07000, Malaysia

شماره تماس: ۶۰۴۹۵۹۲۵۵۹+

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟