Ultimate magazine theme for WordPress.

میدان عقاب لنکاوی | به تماشای عقابی در حال پرواز در لنکاوی بنشینید

میدان عقاب لنکاوی

لنکاوی به عنوان یکی از شهر های گردشگری مالزی دارای جاذبه های بسیاری است و سالانه گردشگران بسیاری برای گذران تعطیلات و یا حتی ماه عسل به این شهر زیبا سفر می کنند.در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از میدان های معروف لنکاوی که به میدان عقاب لنکاوی معروف است بپردازیم.در ادامه با ما باشید.

معرفی میدان عقاب لنکاوی

علاوه بر انواع جاذبه های بسیاری که در لنکاوی نام بردیم و خواهید شناخت یک میدان بسیار جالب و زیبا دراین شهر وجود دارد که نظر بازدید کننده گان را به خود جذب کرده است ، نام این جاذبه میدان عقاب لنکاوی (Eagle Square Langkawi) میباشد که به نوعی نماد این شهر هم محسوب می شود. نام اصلی این میدان داتاران لنگ یا داتاران لانگ (Dataran Lang) می باشد که به دلیل وجود یک مجسمه عقاب غول پیکر ۱۲ متری بتونی به رنگ قرمز روشن که به نظر می رسد آماده پرواز است به میدان عقاب شهرت گرفته است.

تصویری از میدان عقاب لنکاوی
تصویری از میدان عقاب

میدان عقاب لنکاوی در نزدیکی لنگرگاه قایق های کواه واقع شده و از مهم ترین جاذبه های گردشگری لنکاوی به شمار می آید. میدان عقاب یا داتاران لانگ یکی از بارزترین نمونه های گردشگری از دید مسافرانی است که از طرف دریا به لنکاوی می آیند. . میدان عقاب یک چشم انداز بسیار دلنشین و یک نقطه مناسب تصویر برداری را تشکیل داده که به دلیل زیبای بیش از حد خود باعث شده است که در بسیاری از کارت پستال ها دنیا قرار بگیرد.

اطراف میدان عقاب لنکاوی

میدان عقاب یک محوطه ای را در حدود ۱۹ هکتار پوشش می دهد که این محدوده شامل تراس ها، حوضچه های کوچک زیبا، چشمه ها، پیاده روی ها، مغازه ها و سالن های غذا و سالن های پوشیده شده ای که رویدادها در آن برگذار می شود را پوشش داده است.

تصویر زیبا از میدان عقاب لنکاوی;
تصویر زیبا از میدان عقاب

جاذبه ها اطراف میدان عقاب لنکاوی

موقعیت مکانی میدان عقاب لنکاوی

میدان عقاب لنکاوی در سمت راست ترمینال کشتی جزیره لنکاوی واقع شده و در فاصله کوتاهی از آن قرار دارد. میدان عقاب یا داتاران لانگ یکی از بارزترین نمونه های گردشگری از دید مسافرانی است که از طرف دریا به لنکاوی می آیند.

آدرس میدان عقاب لنکاوی 

Kuah, 07000 Langkawi, Kedah, Malaysia

امیدواریم که این مطلب در سفر به کشور مالزی برای شما مفید واقع شود.

خواهشمندیم در صورتیکه قصد سفر به کشور مالزی را دارید،برای رزرو تور مالزی با ما در تماس باشید.

منبع : مالزی تورز – بادساگروپ

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟