قیمت تور زمینی ارمنستان|تور ارزان ارمنستان|تور زمینی ارمنستان نوروز ۹۶|بادساگروپ

  قیمت تور زمینی ارمنستان|تور ارزان ارمنستان|تور زمینی ارمنستان نوروز ۹۶|بادساگروپ

  نقشه مسیر تور زمینی ارمنستان

  تور زمینی ارمنستان

  آیا تا به حال تجربه سفر تور زمینی ارمنستان را داشته اید؟آیا در مورد سفر زمینی به ارمنستان اطلاعاتی دارید؟اگر قصد سفر به کشور زیبای ارمنستان،آن هم بصورت زمینی را دارید در ادامه با ما باشید.ما به برخی از سوالات رایج مسافران پاسخ می دهیم.

  نام هتلدرجه*موقعیتدوتخته و سه تخته
  نور۳۴ km تا مرکز شهر۵۹۵/۰۰۰
  شیراک۳مرکز شهر۶۵۰/۰۰۰
  نایری۴۳ km تا مرکز شهر۶۹۰/۰۰۰
  آرارت۴مرکز شهر۷۵۰/۰۰۰
  متروپل۴مرکز شهر۷۵۰/۰۰۰
  آکواتک۴۵ km تا مرکز شهر۷۵۰/۰۰۰

  بلیت رفت و برگشت زمینی ماشین توریستی،۳ شب اقامت در هتل با ۳ وعده ناهار،۳ روز گشت جمعا شامل (گشت شهری و بازدید از سایت های دیدنی ایروان،کاسکاد،مایر هایاستان،هاغتاناک پارک،کلیسای گریگور لوساوریچ)،(گشت دریاچه سوان،بازدید از کلیسای ساحلی وانک،گشت منطقه کوهستانی تستخکادزور و ..،هزینه تله کابین به عهده مسافر می باشد).(گشت مراکز خرید و بازار ها از دالما ،گشت کلیسای جامع اجمیادزین(کهن ترین کلیسای ارمنستان)).بیمه نامه مسافرتی تا سقف ۲۵۰/۰۰۰/۰۰ تومان،سیم کارت به ازای هر اتاق،لیدر تور فارسی و ارمنی زبان همراه

  1. هزینه عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.
  2. قرارداد چارتر بوده و در صورت انصراف هیچ وجهی استرداد نخواهد شد.
  3. بیمه آکسا برای افراد بالای ۶۰ سال الزامی و هزینه آن به عهده مسافر می باشد.
  4. داروهای کدئین دار،آرامبخش و اعصاب فقط با نسخه ترجمه و تائید سفارت ارمنستان در ایران مجاز به ورود می باشد.
  5. توجه نمائید چیدمان صندلی طبق تاریخ عقد قرارداد می باشد و مسافرین عزیز حق هیچگونه اعتراض نخواهند داشت.

  مسیر حرکت تور زمینی ارمنستان از کجاست؟ چند ساعت و چند کیلومتر تا ارمنستان فاصله داریم؟

  • تهران تا تبریز ۶۰۰ کیلومتر
  • تبریز تا جلفا ۱۳۵ کیلومتر (البته مسیرهای دیگری نیز وجود دارد مثلاً به جای جلفا از هادی شهر نیز می شود عبور کرد و به مرز رسید.)
  • جلفا تا سیه رود ۶۰ کیلومتر
  • سیه رود تا مرز نوردوز (ارمنستان) ۲۰ کیلومتر

   آخرین شهر ایران که در مرز ارمنستان می باشد “نوردوز”نام دارد. در آنجا یعنی در گمرک شهر نوردوز، کسانی که ماشین شخصی دارند می توانند ماشین خود را در پارکینگ گمرک قرار دهند ولی اگر قبلاً کارهای اداری کابوتاژ ماشین را انجام داده باشند می توانند با ماشین خود نیز به ارمنستان مسافرت کنند.نقشه مسیر تور زمینی ارمنستان

   در هر صورت بسته به تعداد افرادی که همزمان به گمرک وارد می شوند، معطلی خواهید داشت. حدوداً کارها در مرز ۲ الی ۳ ساعت طول می کشد. سپس از پل ارس رد شده و وارد خاک ارمنستان می شوید. شهر مرزی ارمنستان آگاراک و شهر بزرگتر دیگر آن مغری نام دارد.

  فاصله نوردوز تا ایروان ۴۰۰ کیلومتر جمعا ۱۲۱۵ کیلومتراست. شهرهای مهم ارمنستان در مسیر شما تا ایروان عبارتند از: مغری: ۳۹۳ کیلومتر- کاپان ۳۲۰ کیلومتر- گوریس ۲۵۰ کیلومتر

  با چه وسیله نقلیه ای تور زمینی ارمنستان انجام میشود؟

  تور زمینی ارمنستان،معمولا با اتوبوس vip 25 نفری انجام می شود.

  مدارک مورد نیاز برای تور زمینی ارمنستان چیست؟آیا ویزا لازم است؟

  ورود به کشور ارمنستان شامل ویزا نمی شود.برای رزرو تور زمینی ارمنستان ارائه گذرنامه با اعتبار حداقل ۷ ماه الزامی می باشد.

  ویژگیهای طبیعی مسیر به سوی ایروان

  از نظر ویژگی های طبیعی مسیر ۴٠٠ کیلومتری را می توان به سه قسمت کوهستانی، جنگلی و نیمه بیابانی تقسیم نمود که در ابتدا کوهستانی با چشم اندازهای بدیع بوده ،سپس جنگلی شده و در انتها به جاده ای با مشخصات بیشتر جاده های ایران از نظر پوشش گیاهی تبدیل می گردد.

  مسیری زیبا برای لذت بردن از رانندگی با چشم اندازهای طبیعی زیبا.پمپ بنزین در ارمنستان به وفور یافت می شود. بهای بنزین معمولی حدود یک دلار بابت هر لیتر می باشد که ظاهرا در نوسان است. در طول مسیر به سوی ایروان از دو شهر عمده عبور خواهید نمود.ابتدا پس از طی مسافتی در حدود ٨٠ کیلومتر به شهر کاپان میرسید.شهری با آپارتمانهایی به جا مانده از زمان شوروی سابق. سپس شهر گوریس که در فاصلهای حدود ٢۴٠ کیلومتری ایروان قرار دارد.شهری کوچک با نمایی زیبا از دور!

  پیچهای بسیار تیز و گاهی کاملا ٩٠ درجه از ویژگی های بارز مسیر می باشد که گاه از نرده های محافظ در کنار جاده خبری نیست.برای کسانی که برای بار نخست در این مسیر با خودروی شخصی رانندگی می نمایند، جاده ای بس خطرناک می باشد.زیرا با توجه به سرعت تردد بالای اکثر خودروها در ایران و عدم توجه به اصول ابتدایی رانندگی، اگر راننده بخواهد در طول این مسیر ،همانند ایران رانندگی نماید سرانجام خوشایندی نخواهد داشت و یکی از دره های عمیق این مسیر بی صبرانه انتظار وی را خواهد کشید.اما در برخی نقاط مسیر به سوی ایروان، طبیعت بکر و پاکیزه توجه شما را به خود معطوف خواهد ساخت.

  منبع

  pleasehere.com

  همراه شو ،راهی سفر!