Ultimate magazine theme for WordPress.

گالری هنر در بهشت پاتایا | محلی برای دوستداران نقاشی سه بعدی

گالری هنر در بهشت

شاید شما هم علاقه مند به نقاشی سه بعدی و گالری هنر در بهشت باشید.آیا دوست دارید در تور تایلند با دوستان و خانواده خود بصورت مکرر در فضایی هنری از خود عکس بگیرید؟در ادامه با ما باشید تا با معرفی گالری هنر در بهشت تایلند در خدمت شما باشیم.


گالری هنر در بهشت Art in Paradise یک گالری هنری سرگرم‌کننده و جذاب است که فاصله بین هنر و تماشاگر را با نقاشی‌های سه‌بعدی از بین برده است و به‌وسیله خنده و شوخی تعامل خوبی بین این دو ایجاد کرده است.هنرمندان این آثار، با استفاده از مهارت‌های ناب,سایه‌ها ,حاشیه‌ها،نقاشی‌های حیرت‌انگیز خود را جوری روی دیوار کشیده‌اند که باعث بوجود آمدن خطای دید می‌شود و ما تصور می‌کنیم که فضای پیرامون ما واقعی است بعنوان مثال:چندین نفر در حال افتادن از روی آبشار هستند و یا خرس قطبی می‌خواهد یک تکه از نارگیل ما را بدزدد!

گالری هنر در بهشت تایلند
هنر در هر نوع و سبکش طرفداران خاص خود را دارد، نقاشی، سفالگری، عکاسی، کاشی کاری و… هریک زیبایی های خاص خودش دارند که به راستی خارق‌العاده هستند،بدون هنرها دنیای پیرامون ما بی‌معنی خواهد شد،اما گاهی از هنر برای جذاب کردن محیط برخی از مناطق گردشگری در تور تایلند هم استفاده‌ای شده است.

آثار هنری و تفریحات گالری هنر در بهشت

این گالری هنری بیش از 100 اثر منحصربفرد در ده موضوع مختلف مانند حیوانات وحشی، طبیعت و تمدن ماقبل تاریخ دارد. همچنین از برخی از آثار هنری کلاسیک کپی شده و با آن‌ها شوخی های بامزه‌ای انجام گرفته است، مانند اضافه شدن یک مداد به نقاشی مونالیزا به نحوی که بنظر می‌آید شما همان لئورنادو داوینچی هستید که در حال کشیدن این نقاشی هستید.

گالری هنر در بهشت تایلند 1

یکی دیگر از سرگرمی های گالری هنر در بهشت در تور تایلند این است که شما میتوانید عکس های متوالی از خود و دوستانتان بیندازید. شما تایلندی‌های زیادی را در اینجا می‌بینید که سخت درگیر سرگرمی موردعلاقه‌شان، یعنی گرفتن عکس‌های پشت هم از دوستانشان هستند که با استادی تمام در ژست‌های خاص هر نقاشی قرار می‌گیرند. این مکان ازلحاظ فرهنگی وتربیتی مکانی است که شما بخواهید با فرزندان، دوستان و یا همسرتان بیایید و مطمئن باشید که هنگام خروج لحظات بسیار شاد و مفرحی را بر روی دوربین خود ثبت کرده‌اید.برای دیدن کل گالری حدود دو ساعت زمان لازم دارید اما بستگی به علاقه شما نسبت به این نقاشی‌ها دارد این زمان ممکن است کم یا زیاد هم بشود.

گالری هنر در بهشت تایلند 2

چگونه به گالری هنر در بهشت برویم؟

خیابان دوم پاتایا یک خیابان یک طرفه است و شما به راحتی می‌توانید گالری هنر در بهشت را در نزدیکی میدان دلفین ببینید.

ساعت کار و قیمت گالری هنر در بهشت؟

ساعات کار: 09:00 تا 21:00
قیمت بلیط: 500 بات برای افراد بزرگسال و 300 بات برای کودکان ( 150 بات برای تایلندی‌ها).

امیدواریم مطلب فوق برای بازدید شما از گالری هنر در بهشت شهر پاتایا مفید واقع شود.

سوالی دارید؟