Ultimate magazine theme for WordPress.

از تماشای پرندگان در باغ پرندگان مشهد لذت ببرید.

باغ پرندگان مشهد را بیشتر بشناسید.

باغ پرندگان مشهد در منطقه گردشگری تجاری سپاد در شهر مشهد واقع شده است که تنها و اولین باغ پرندگان منطقه شرق کشور می باشد که با هزینه بالغ بر نهصد میلیون در شهر مشهد ساخته شده است.

در باغ پرندگان مشهد انواع پرندگان با گونه های کمیاب ایرانی، آسیایی و آفریقایی موجود است که برای تامین سلامتی بازدیدکنندگان و زائرین تور مشهد و پرندگان تیم‌های پزشکی بصورت شبانه روزی در باغ پرندگان مشهد حضور دارند و این باغ با مجوز اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی و سازمان محیط زیست مشهد شروع به کار کرده است.

تصویری از یک طاووس در باغ پرندگان مشهدباغ پرندگان مشهد یکی از مراکز جذب گردشگر و تفریح مردم مشهد محسوب می شود.مجموعه باغ پرندگان سپاد، یکی از شکیل ترین جاذبه های گردشگری استان خراسان رضوی و شهر مشهد میباشد، که با توجه به حجم بالای گردشگر این باغ به حضور و ماندگاری زائر تور مشهد در شهر مشهد کمک می کند.

این باغ با مجوز دامپزشکی احداث شده، که شرایط استاندارد برای نگهداری پرندگان در آن لحاظ شده است. تیمی از دامپزشکان ماهر در باغ پرندگان به صورت مستمر حاضر هستند و بر سلامت پرندگان نظارت دارند.

باغ پرندگان در سال ۱۳۹۳ در مجاورت مجتمع الماس شرق احداث شد. این پارک فوق العاده دیدنی محلی است برای نمایش انواع پرندگان کمیاب، ایرانی، آسیایی و آفریقایی. این پارک با توجه به جذابیت خاص خود توانسته پذیرای حجم قابل توجهی از مسافرین تورهای مشهد باشد.

یکی از بارز ترین ویژگی های باغ پرندگان مشهد زیبایی بصری آن است. چراکه دست اندرکاران،محوطه ی کلی باغ را به زیباترین نحو ممکن طراحی کرده اند.

تصویری از یک شخص در حال بازدید از پرندگان در باغ پرندگان مشهدوجود پل های چوبی، خیابان های سنگ فرش ، پوشش گیاهی فوق العاده، آبشارهای مصنوعی همه و همه مجموعه ای از جذابیت ها و زیبایی ها را موجب شده و همین مساله توانسته به بهترین شکل به جذب مسافرین تور مشهد منجر شود. از جهت دیگر بازدید از این باغ به خانواده هایی توصیه می شود که همراه با کودکان خود به سفر آمده اند.این مسافرین می توانند در کنار زیارت خود اوقات شاد و مفرحی را در تجربه کنند و تور یک روزه ای را به بازدید از این پارک فوق العاده اختصاص دهند.

این باغ توانسته مجموعه ای از زیباترین پرنده ها باشد.در حال حاضر بیش از ۷۰۰ پرنده در این مجموعه نگه داری می شوند که می توان در طی روز از تماشای آنها لذت برد و اوقات خوشی را در فضای پارک سپری کرد.

ساعت کار  و بازدید باغ پرندگان مشهد

باغ پرندگان مشهد ز ساعت ۹ صبح لغایت ۲۰ آماده خدمن رسانی میباشد.

قیمت بلیت باغ پرندگان مشهد

قیمت بلیت این باغ ۶۰۰۰ تومان میباشد که دوستان میتوانند با مراجعه به سایت نت برگ از تخفیف برخوردار باشند.

آدرس باغ پرندگان مشهد

مشهد ،میدان خیام، منطقه گردشگری سپاد، جنب مجتمع الماس شرق

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟