Ultimate magazine theme for WordPress.

پارک ساحلی ماهیگیر | دیدنی های کیش | بادساگروپ

0

پارک ساحلی ماهیگیر

اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید،بازدید از پارک ساحلی ماهیگیر میتواند برای شما لذت بخش باشد.ما در این مطلب قصد داریم تا با معرفی پارک ساحلی مرد ماهیگیر جزیره زیبای کیش  در خدمت شما باشیم.در ادامه با ما باشید.


پارک های ساحلی ماهیگیر با هدف افزایش نشاط و شادابی خانواده ها با امکانات متنوع درکرانه های شرقی سواحل کیش ساخته شده اند. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش،پارک ساحلی ماهیگیر به مساحت 5 هزار مترمربع به همت سازمان منطقه آزاد کیش در کرانه های شرقی سواحل کیش ساخته شده و مرد ماهیگیر دارنده رکورد بزرگترین مجسمه فیگوراتیو کشور از ارتفاع 12 متری نظاره گر زیبایی های این پارک ساحلی است.شما میتوانید در تور کیش به تماشای این پارک زیبا بروید.پارک ساحلی ماهیگیر

پارک ساحلی ماهیگیر دارای دو آب نما در دو جهت شرقی و غربی پارک می باشد و این دو آبنما توسط یک جوی آب صد متری به هم متصل شده اند.استراحتگاه های زیبا زیر سایه درختان تنومند سواحل کیش هر رهگذری را برای کسب آرامش دقایقی به استراحت دعوت می کند. با غروب آفتاب نور پردازی دکوراتیو پارک ساحلی ماهیگیر با ایجاد آمیزه ای از فضاهای تاریک و روشن جلوه ای دیگر از طراحی زیبای این پارک در معرض دید گردشگران تور کیش قرار می دهد.پارک ساحلی ماهیگیر 1

مساحت پارک ساحلی ماهیگیر

پارک ساحلی ماهیگیر با حفظ حریم سواحل، زیرپای مرد مرتفع فایبرگلاسی کیش گسترده شده و دارای 1000 مترمربع فضای سبز با انواع گیاهان بومی جزیره و گونه های سازگار با شرایط اقلیمی کیش است.پیشنهاد میدهیم با رزرو تور ارزان کیش از این مجموعه دیدن کنید.

پارک ساحلی ماهیگیر 2

به همراه خانواده پای بر سنگفرش سنتی این پارک زیبا که می گذارید احساسی آرامشی توام با نشاط به سراغتان می آید. گفتنی است ایجاد جاذبه های جدید در سواحل کیش با هدف خلق فضاهای جدید در محیطهای ساحلی از جمله برنامه های عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش است و تا کنون پارک های مختلفی با کار بریهای متنوع برای خانواده ها در سواحل کیش بنا شده است.

راستی اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید خواهشمندیم برای رزرو تور کیش با همکاران ما در واحد فروش بادساگروپ در تماس باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟