Ultimate magazine theme for WordPress.

بانجی جامپینگ کیش | آدرنالین خود را در جزیره زیبای کیش افزایش دهید

بانجی جامپینگ کیش

جزیره کیش یکی از زیبا ترین جزایر در خلیج فارس است .این جزیره جاذبه های گردشگری گوناگونی را در خود جای داده است یکی از این جاذبه ها بانجی جامپینگ کیش است .این مکان روزانه مورد بازدید گردشگران زیادی قرار میگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مکان با ما باشد.


معرفی بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش در مرکز جزیره کیش و در شمال باشگاه ورزشی المپیک در ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۵ افتتاح شد. بانجی جامپینگ کیش دارای دو سکوی پرش با ارتفاع ۴۰ و ۶۰ متر است. هر پرش توسط گوینده مجموعه گزارش زنده می شود.در استفاده از بانجی نیازی به آموزش های قبلی ندارید و کافیست روی سکو بروید و با راهنمایی مربی و تصمیم خودتان به سمت زمین سقوط آزاد کنید.

[aparat id=”C2twQ”]

مجموعه بانجی جامپینگ کیش در خاور میانه کم نظیر است و توصیه می شود در سفر به جزیره زیبای کیش با تور کیش این هیجان لذت بخش را به هیچ عنوان از دست ندهید.

آشنایی با بانجی جامپینگ

بانجی جامپینگ یا پرش از ارتفاع یکی از هیجان انگیزترین تفریحات جزیره کیش میباشد که فرد با طناب فنرداراز ارتفاع به سمت زمین سقوط آزاد میکند و تا نزدیکی زمین آمده و لحظاتی قبل از رسیدن به زمین، توسط طناب متصل شده به فرد، ازبرخورد به زمین جلوگیری می شود لازم به ذکر است که اصول ایمنی در این وسیله تفریحی کاملا رعایت شده است. با این تفریح شما می توانید ترشح آدرنالین و اوج هیجان را در تور کیش تجربه کنید.

تصویری از ارتفاع و پرش از بانجی جامپینگ کیشنکته مهم :

بیماران قلبی و خانم های باردار اجازه استفاده از این وسیله را ندارند. هیجان ایجاد شده در استفاده از بانجی جامپینگ بسیار بالاست و خیلی از کسانی که جرات بالا رفتن از پله های وسیله را دارند، زمانی که به سکوی پرش می رسند و متوجه ارتفاع واقعی از سطح زمین می شوند و پایین را نگاه می کنند انصراف می دهند.

قیمت بلیط بانجی جامپینگ کیش

بلیط استفاده از هر پرش ۵۰،۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده ، که این قیمت در هر فصل سال متغییر است.

آدرس بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش در مرکز جزیره ، میدان المپیک ، مجاور شهر زیرزمینی کاریز و کنار رستوران جدید شاندیز صفدری واقع شده است.

شما میتوانید با انتخاب و رزرو تور کیش ارزان از جذابیت های این مکان تفریحی نهایت لذت را ببرید.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر به کیش با همکاران ما در تماس باشید.

منبع
بادساگروپ

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟