Ultimate magazine theme for WordPress.

برجایا هیل کوالالامپور | معرفی یک منطقه تفریحی در ارتفاعات کوالالامپور

برجایا هیل کوالالامپور

برجایا هیل کوالالامپور مکانی بسیار زیبا است که هیچ وقت خالی از توریست نبوده، یک دهکده رومانتیک با خانه های زیبا ،برجایا هیل تلفیقی از چندین فرهنگ دنیا است ،این مکان حدود یک ساعت با شهر کوالالامپور فاصله دارد .برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مکان با ما باشد.


آشنایی با برجایا هیل کوالالامپور

برجایا هیل کوالالامپور (Berjaya Hill) یک منطقۀ تفریحی – کوهستانی در فاصله ۴۵ کیلومتری و در شمال شرق شهر کوالالامپور، در ارتفاع ۸۲۵ متری از سطح دریا قرار گرفته است. این مرکز تفریحی با مساحت ۳۳ هکتار در منطقۀ بوکیت تینگی (Bukit Tinggi) که از مناطق خوش آب و هوا، با هوای کوهستانی می باشد و در فاصلۀ ۱ ساعتی از مرکز شهر کوالالامپور قرار دارد. آب و هوای این دهکده در شب خنک و مطبوع بوده و در هنگام صبح نیز مه صبحگاهیِ منطقه منظرۀ دل انگیزی را برای بازدید کننده تور مالزی به وجود می آورد

دهکده ژاپنی ها در برجایا هیل کوالالامپور

در میدان ورودی دهکده فرانسوی ها شاتل هایی هستند که به صورت رایگان شما را به دهکده ژاپنی ها می برند.دهکده ژاپنی ها در ارتفاع ۱۰۷۰ متری از سطح دریا و در انبوهی از درختان و گیاهان جنگل های گرمسیری قرار گرفته است. این دهکده اولین دهکده ژاپنی ها خارج از این کشور می باشد. این باغ کوچک با خانه های سنتی ژاپنی و برکه های آب زیبا توسط طراح معروف ژاپنی Kaio Ariizumi و تیم ۲۲ نفره اش ساخته شده است.

برجایا هیل کوالالامپور 3

امکانت دهکده ژاپنی ها در برجایا هیل کوالالامپور

کار های جالبی که در دهکده ژاپنی ها می توان انجام داد عبارتند از : تاتامی آب گرم (Tatami Spa)، رستوران ژاپنی (Ryo Zan Tei Japanese Restaurant)، سوییت های ژاپنی مخصوص اجاره (Ume Tatami Suite) و صرف چای سنتی ژاپنی (Tea House) که در روز ۴ بار در زمان های مشخص اجرا می شود، شرکت در این مراسم شما را بیشتر با سنن ژاپنی آشنا خواهد کرد.

برجایا هیل کوالالامپور 4

هتل دهکده فرانسوی ها در برجایا هیل کوالالامپور

این هتل با ۲۳۵ اتاق و سوییت های شیک و تمیز و همچنین ۸ رستوران و کافه با غذا های محلی مالزی، فرانسوی، ژاپنی وغذا های دیگر بین المللی در دسترس گردشگران تور مالزی می باشد.

فعالیت های دهکده فرانسوی ها در برجایا هیل کوالالامپور

۱_اسب سواری (Equestrian) :

با اجارۀ اسب های با اصالت این مجموعه می توانید در کنار یک مربی حرفه ای به اسب سواری در نقاط مختلف، تپه های سرسبز و جنگل های اطراف مشغول شوید.

برجایا هیل کوالالامپور 6

۲_پکیج کامل Trail Rides :

اگر زمان کافی داشته باشید یک پکیج کامل به نام Trail Rides که شامل عبور از رودخانه ها، تپه ها، جنگل ها، بازدید از روستاها و همچنین صرف ناهار در طبیعت با منظرۀ شگفت انگیز جنگل های سرسبز استوایی، شما را سوپرایز خواهد کرد.

برجایا هیل کوالالامپور 9

۳_ماجراجویی در پارک های برجایا هیل کوالالامپور

اگر دنبال هیجان واقعی هستید این بخش دهکده فرانسوی ها برای شما بسیار جذاب و جالب خواهد بود.

۴_فلایینگ فُکس (Flying Fox) :

این وسیلۀ تفریحی هیجان انگیز در محیط باز و جنگل های سرسبز این منطقه می باشد. شما به وسیله کابلی کاملاً ایمن به صورت معلق در هوا از درختی به درخت دیگر و بر روی دره ای، فواصل ۵ تا ۱۵ متر را طی خواهید کرد. این وسیله با طول ۱ کیلومتر طولانی ترین فلایینگ فُکس (Flying Fox) آسیا می باشد. برای استفاده از این وسیله باید حداقل وزن ۴۵ کیلوگرم را داشته باشید.

برجایا هیل کوالالامپور 8

 

۵_پینت بال (Paintball) :

در زمین ساخته شده با اجسام مختلف که به عنوان سنگر استفاده می شوند در دو تیم، که حداقل هر تیم ۲ نفر می باشند با لوازمی چون لباس مخصوص، ماسک صورت مخصوص، محافظ گردن و سینه، نشانگر (اسپره مانند)، گاز و ۵۰ گلوله به رقابت با هم برای بدست آوردن پرچم می پردازند.

 

باغ گیاه شناسی (Botanical Gardenدر برجایا هیل کوالالامپور

این باغ پر از گل که در کنار دهکده ژاپنی قرار گرفته است دارای گل های نادر و بسیار زیبایی می باشد که بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود. از گل های کمیاب این مجموعه می توان به ارکیده ببر (Tiger Orchid) که بزرگ ترین ارکیده در مالزی می باشد و گل محبوب تُنگ کَت علی (Tongkat Ali) اشاره کرد.

قیمت ها در دهکده فرانسوی ها در برجایا هیل
  • قیمت بلیط رفت و برگشت با اتوبوس یا ون از هتل برجایا تایمز اسکوار به دهکده فرانسوی ها که شامل ورودی به دهکده فرانسوی ها، دهکده ژاپنی ها و باغ گیاه شناسی می باشد برای بزرگسالان ۶۰ رینگت و برای کودکان (۴ سال تا ۱۲ سال) ۵۵ رینگت است.
  • قیمت بلیط ورودی به دهکده فرانسوی ها، دهکده ژاپنی ها و باغ گیاه شناسی برای بزرگسالان ۱۲ رینگت و برای کودکان (۴ سال تا ۱۲ سال) ۸ رینگت می باشد.
  • قیمت بلیط ورودی به باغ وحش کوچک (پارک خرگوش ها) ۳ رینگت می باشد.
  • قیمت سینمای ۶ بعدی برای بزرگسالان ۱۵ رینگت و برای کودکان (۴ سال تا ۱۲ سال) ۱۲ رینگت است.
  • قیمت ۱۰ دقیقه اسب سواری ۳۰ رینگت در طول هفته و ۳۵ رینگت در آخر هفته ها می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت های اسب سواری اینجا را کلیک کنید.
  • برجایا هیل کوالالامپور 11

منبع : بادساگروپ

 

سوالی دارید؟