Ultimate magazine theme for WordPress.

باشگاه سوارکاری کیش | از اسب سواری در جزیره زیبای کیش لذت ببرید

باشگاه سوارکاری کیش

پس از خستگی کارهای روزانه یک ورزش مفرح و هیجان انگیز میتواند خستگی شما را از بین ببرد.بادساگروپ این بار با معرفی ورزش اسب سواری در جزیره کیش در خدمت کاربران عزیز میباشد.


تاریخچه باشگاه سوارکاری کیش

اسب سواری در کیش از جمله ورزشهایی است که علاوه بر تاثیر جسمانی،به سوار کار آرامش میدهد و باعث راحتی اعصاب میشود.در سال ۱۳۷۲ در شمال جزیره کیش و در باشگاه المپیک جزیره کیش برای برگزاری مسابقات بین المللی خلیج فارس باشگاه سوارکاری کیش احداث شد و تا سال ۱۳۷۴ وضعیت محوطه سازی و ساخت مانژها و اصطبل های آن به کیفیت قابل قبولی رسید.

در حال حاضر، ساخت پیست کورس، احداث قسمتی از مانژ صحرایی برای گشت آزاد، فضای سبز و ساخت جایگاه های لازم سبب شده است که باشگاه سوار کاری کیش قابلیت میزبانی مسابقات اسب دوانی کشوری را داشته باشد.به طوری که اواخر سال ۱۳۷۶، ۴۰ دوره مسابقه بزرگ کورس(جایگاه ویژه برای اسب ها قبل از شروع مسابقه است که با شروع مسابقه، در مقابل هر اسب باز می شود) برای نخستین بار در ایران در باشگاه سوارکاری کیش راه اندازی شده است.

تصویری از یک اسب در جزیره کیش

باشگاه سوارکاری کیش هم اکنون بیش از ۵۰ رأس اسب از نژادهای تربرد، دوخون، درهشوی و عرب در اختیار دارد که فعال بودن درمانگاه دامپزشکی و مشغول به کار بودن نیروی انسانی متخصص در آن، مراقبت های علمی از اسب را ممکن کرده است.

افرادی که با تور کیش یا به روش های دیگری به جزیره کیش سفر میکنند و علاقه بسیاری به سوارکاری دارند و دوست دارن تجربه سوارکاری با اسب را در جزیره کیش تجربه کنند می توانند به باشگاه سوارکاری کیش مراجعه نمایند. این باشگاه دارای فضای بسیار مناسب برای اسب سواری و اصطبل های زیادی است و مربیان این باشگاه قبل از این که سوار اسب ها شوید به شما آموزش می دهند تا ساعاتی را در کنار خانواده یا دوستانتان، و در یک محیط زیبا و دلنشین بگذرانید. باشگاه سوارکاری المپیک در تمام روزها آماده ارائه خدمات به مسافران است.

تصویری از یک اسب در حال آموزش در باشگاه سوارکاری کیشالبته کیش فقط یک باشگاه سوارکاری ندارد و دیگر باشگاه سوارکاری در کیش، باشگاه مروارید است. «باشگاه سوارکاری مروارید کیش » یکی از مهیج ترین مراکز تفریحی کیش به حساب می آید که گردشگرای زیادی را به خود جذب کرده است. این باشگاه دارای دو پیست سبز و پیست صحرایی است و مسابقات بسیاری در این باشگاه برگذار می شود.

قیمت اسب سواری در کیش

دوستانی که علاقه مند به اسب سواری در باشگاه سوارکاری کیش هستند میتوانند با پرداخت مبلغ ۳۵ هزارتومان از این تفریح هیجان انگیز استفاده کنند.

آدرس باشگاه اسب سواری کیش

جزیره کیش –میدان المپیک

خواهشمندیم جهت هرگونه سوال و رزرو تورارزان کیش با همکاران ما درواحد فروش در تماس باشید.

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟