Ultimate magazine theme for WordPress.

تور استانبول | قیمت تور ارزان و لحظه آخری استانبول را از ما بخواهید

0

تور استانبول

اگر قصد سفر به شهر استانبول را دارید و در پی رزرو تور ارزان استانبول هستید،ما میتوانیم بهترین قیمت تور استانبول را با کیفیتی مطلوب به شما ارائه دهیم،خواهشمندیم با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید تا به شما بهترین ها را پیشنهاد دهیم.

اطلاعاتی راجع به شهر استانبول

استانبول بزرگترین شهر کشور ترکیه است که از نظر اقتصادی قطب بزرگی در این کشور به حساب می آید. این شهر در سال ۲۰۱۰ به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا انتخاب شده است. تور استانبول یکی از پر مخاطب ترین تورها در کشور می باشد و همچنین استانبول سومین رتبه گردشگری را نیز از لحاظ تعداد گردشگران به خود اختصاص داده است.

از بسیاری از جاذبه های توریستی استانبول میتوان مناره های بلند، مخازن زیر زمینی بیزانس و حمام های بخار را نام برد.تنگه تاریخی بسفر,دریای مارمارا و دریای سیاه را به هم متصل میکند و توریستی ترین بخش اروپایی استانبول ترکیه و بخش آسیایی که اکثریت ساکنان استانبول در انجا زندگی می کنند را از هم جدا می کند.

ورودی تنگه بسفر استانبول به عنوان شاخ طلایی شناخته شده است که ازدو بخش اروپایی و بخش قدیمی شهر که شامل بیشترین بخش های تاریخی است تشکیل شده است و قسمت شلوع و جدید شهر که اکثر کسب و کار و زندگی فرهنگی مردم در آنجاست را از هم جدا می کند.فقط طبیعت استانبول آن را زیبا نساخته است، چندین هزار تمدن،آن را به یکی از قدیمی ترین کشورهای جهان تبدیل کرده است تور استانبول مزین شده با کاخ ها و عبادت گاه هایی است که هفته ها علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ را در شهر استانبول مشغول می کند.

بیشتر جاذبه های توریستی کجا هستند؟

مهیج ترین جاذبه های توریستی استانبول در منطقه ی سلطان آباد جمع شده اند هرچند که مناطقی مانند بی اوغلو یا تکسیم کمتر از آن هیجان انگیز نیستند. دیدن مسجد آبی و مسجد صوفیه ضروری است اما ساده تر از آن سیاحت کردن در ترافیک خیایان و مشاهده ی زندگی روزانه ی مردم به همان اندازه جذاب است.

بهترین و لذیذترین غذا ها و خوراکیهای ترکیه مخصوص استانبول است و غذا بخش محوری از فرهنگ مردم این شهر است به طوری که وقتی در تور استانبول به یک رستوران میروید منوی غذا ها باید به صورت یک نقشه بررسی شود.قطعا در تور استانبول در بسیاری از بازارها در اطراف شهر سوغاتی هایی خریداری کرده و اگر زمان آن را داشته باشید حتما برای یک حمام ترکی برای غوطه ور شدن در آب و ماساژ اقدام خواهید کرد. اخیرا توریست ها حمام سلیمانیه را برای این کار پیشنهاد می دهند.

هتل های استانبول چگونه هستند؟

شهر استانبول نیز همانند تمامی شهر های دیگر دارای هتل های ۳ ستاره تا ۵ ستاره می باشد، به عنوان یک مرجع گردشگری به شما پیشنهاد می شود از هتل های ۴ ستاره و بالاتر این شهر برای سفر استفاده نمایید زیرا اکثر هتل های ارزان استانبول دارای کیفیت خوب و مطلوبی نمی باشند و مناسب خانواده های ایرانی نمی باشند.

کشور ترکیه سالیانه بیش از چند میلیون گردشگر تور استانبول دارد که با توجه به حجم وارد شده مسافر در سال، این شهر بزرگ دارای دو فرودگاه بزرگ بین المللی به نام های فرودگاه آتاتورک و فرودگاه سابیها گوکچن برای رفاه حال گردشگران تور استانبول می باشند. فاصله بین این دو فرودگاه حدودا یک ساعت و نیم می باشد.

فرودگاه استانبول تا شهر چقدر فاصله دارد؟

بزرگ ترین فرودگاه استانبول و ترکیه فرودگاه آتاتورک می باشد که امروزه در مرکز شهر استانبول قرار دارد و دسترسی راحتی برای گردشگران تور استانبول دارد. این فرودگاه دارای ۴ ترمیتال عظیم است. ترمینال هواپیمایی عمومی، ترمینال پروازهای داخلی، ترمینال پرواز های بین المللی، ترمینال باری.

نام این فرودگاه برگرفته از مصطفی کمال آتاتورک است که بنیان گذار حکومت ترکیه نیز می باشد. فرودگاه آتاتورک در قسمت اروپایی ترکیه قرار دارد که مقصد اصلی گردشگران تور استانبول می باشد. تمامی پروازهای داخلی، خارجی و مسافری در این فرودگاه انجام می گیرد. فرودگاه بین المللی آتاتورک محل اصلی هواپیماهای ترکیه می باشد.

بهترین زمان سفر به شهر استانبول چه زمانی است؟

این شهر دارای آب و هوای مدیترانه ای ، نیمه گرمسیر و مرطوب می باشد که در فصل های مختلف سال دارای آب و هوای منفاوتی است. به طور کلی در طول سال شاهد بارندگی خواهید بود که میزان آن در مناطق مختلف متفاوت می باشد. همچنین علاوه بر بارندگی میزان رطوبت هوا در استانبول در بخش های مختلف متفاوت می باشد.

[box type=”info” fontsize=”20″ radius=”15″]بهترین زمان سفر به شهر استانبول فصل تابستان است.[/box]

لیست مراکز خرید استانبول

  • جواهیر
  • کانیون
  • فروم استانبول
  • اولیویوم
  • خیابان استقلال
  • مرکز خرید ایستینیه پارک
  • مرکز خرید آکمرکز
  • مرکز خرید مترو سیتی
  • مرکز خرید سفایر
  • مرکز خرید مارمارا

امیدواریم که این مطلب در سفر به شهر زیبای استانبول برای شما مفید واقع شود.

در صورت هرگونه سوال خواهشمندیم با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید تا راهنمای شما در سفر به این شهر باشیم.

منبع

بادساکروپ

نظرات بسته شده است.