Ultimate magazine theme for WordPress.

باغ پرندگان کیش | با پرندگان مختلف در جزیره کیش آشنا شوید

0

باغ پرندگان کیش

باغ پرندگان کیش یکی از دیدنی های کیش است که گردشگران عزیز می توانند در کنار دیگر جاذبه های این جزیره نظیر باغ وحش و باغ آهوان کیش و باغ خزندگان کیش از آن دیدن کنند.ما در این مطلب قصد داریم تا به معرفی باغ پرندگان بپردازیم.در ادامه با ما باشید.


تاریخچه ای از باغ پرندگان کیش

مراحل راه اندازی باغ پرندگان به وسعت ۳ هکتار از سال۱۳۸۰ آغاز شد و هم اکنون روزانه ۵۰۰ گردشگر تور کیش از این باغ دیدن می کنند.

تصویری از چند پرنده در باغ پرندگان کیش

دو بخش باغ پرندگان کیش

باغ پرندگان کیش در دو قسمت جداگانه ، فضایی مناسب را برای نگهداری پرندگان فراهم کرده است. بازدیدکنندگان در اولین بخش با عبور از مسیرهای سبز و زیبا و توقف در کنار قفس ها، پرندگان مختلف را می بینند و با مطالعه مطالب درج شده بر روی هر قفس، اطلاعات جامع و مفیدی درباره زیستگاه، نوع تغذیه و ویژگی هر پرنده به دست می آورند.

بخش دوم این محوطه فضای بسیار زیبا و بزرگی به مساحت دو هکتار میباشد که جهت آزادا پرواز کردن پرندگان ایجاد شده است.

گونه های مختلف در باغ پرندگان کیش

در این باغ بیش از ۵۵ گونه از پرندگان قاره های آسیا ، آفریقا و آمریکا نگهداری می شود. در برکه وسط باغ/ فلامینگوها، پلیکان های پاخاکستری و سفید درنای تاج دار، ایبیس، قوها و انواع لک لک های مارابو و سدلبیلد در محیطی کاملا طبیعی، مناظر کم نظیر و زیبایی را در برابر دید گردشگران تور کیش قرار می دهد.

تصویری از سه پرنده در باغ پرندگان کیش

از دیگر گونه هایی که در باغ پرندگان کیش مشاهده می شود، می توان طاووس ها، انواع طوطی های سبز، کاسکو، کاکاتوآلبا، ماکائو، طاووسک ها، قرقاول چینی، پنگوئن های پاسیاه، توکان و مرغ شاخ دار را نام برد.

علاوه بر پرندگان مختلف، تمساح گاندو یا پوزه کوتاه، آهو و میمون نیز در این باغ نگهداری می شود.باغ پرندگان جزیره کیش در محوطه پارک دلفین های جزیره کیش قرار دارد.

[quote arrow=”yes”]

نکته:

باغ پرندگان در مجموعه تفریحی پارک دلفین کیش واقع شده است ولی شما می توانید فقط پکیج باغ پرندگان را تهیه کنید و به دیدن این باغ بروید. البته توصیه می شود پکیج کامل را تهیه کنید و از دیدن نمایش ها و امکانات این پارک بهره ببرید.
یادتان باشد که بردن دوربین های حرفه ای به داخل این پارک ممنوع است، پس دوربین هایتان را همراه نبرید تا دم در ورودی برای تحویل آن به امانتداری منتظر نشوید. برای رفتن به پارک دلفین باید حتما با تاکسی به محل بروید.

[/quote]

تصویری از یک تمساح در باغ پرندگان کیشقیمت بلیط باغ پرندگان و تخفیف پارک دلفینهای کیش

گردشگران عزیز تور کیش در جریان باشند که در تمامی هتل های جزیره کیش یک کانتر گردشگری وجود دارد که شما می توانید برای تهیه بلیت باغ پرندگان کیش و دیگر دیدنی های این جزیره زیبا به آن مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که در اکثر هتل های کیش تخفیفاتی برای اماکن گردشگری کیش در نظر گرفته شده است.

آدرس باغ پرندگان کیش

جزیره زیبای کیش، مجموعه پارک دلفین کیش

ساعت کار باغ پرندگان کیش

این مجموعه همه روزه از ساعت ۱۸ ایل ۲۰ آماده خدمت رسانی میباشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟