Ultimate magazine theme for WordPress.

پارک ساحلی مرجان کیش | از غروب پارک ساحلی مرجان کیش لذت ببرید

0

پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرجان یکی از زیباترین پارک های ساحلی کیش است که در مجاورت بازار مرجان کیش قرار گرفته است و گردشگران عزیز می توانند در کنار دیگر پارک های ساحلی کیش نظیر پارک ساحلی سیمرغ کیش،پارک ساحلی ماهیگیر و اسکله تفریحی کیش از آن دیدن کنند.


پارک ساحلی مرجان که در مجاورت بازار مرجان واقع شده، یکی از زیباترین مراکز دیدنی کیش است که بازار مرجان را به دریا ارتباط می دهد. بسیاری از مسافران و ساکنین جزیره اوقات تفریحی خود را در کنار این پارک گذرانده و از مناظر زیبای ساحلی کیش لذت می برند.

تصویری زیبا از پارک ساحلی مرجان کیش

آلاچیق ها و محوطه سازی جذاب این پارک ساحلی فرصت مناسبی را برای شما بوجود می آورد که فارغ از هیاهوی بازار به دیدار دریا و چشم انداز های زیبای طبیعت اطراف بروید و در طول اقامت خود در جزیره کیش از این منطقه که دارای ساحلی بسیار زلال و شفاف می باشد دیدن کنید و عکسهای به یاد ماندنی بگیرید. علاوه بر این تماشای طلوع آفتاب از این پارک، خاطره ای فراموش نشدنی است.

اگر به دنبال بازاری هستید تا بهترین خرید را انجام دهید و پس از آن به استراحت بپردازید پارک ساحلی مرجان کیش می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.از هتل های نزدیک پارک ساجلی مرجان می توان به هتل مارینا،هتل سه ستاره شباویز و سیمرغ پارک اشاره کرد.لازم به  ذکر است که پارک دلفین های کیش در نزدیکی این پارک ساحلی قرار دارد.

بادساگروپ به شما پیشنهاد می کند تا بازدید از پارک ساحلی مرجان را ازدست ندهید.

آدرس پارک ساحلی مرجان کیش

جنب بازار مرجان کیش،پارک ساحلی مرجان

راستی اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید خواهشمند هستیم برای رزرو تور کیش با همکاران ما در واحد فروش بادساگروپ در تماس باشید چرا که بهترین نرخ تور کیش را به شما ارائه خواهند داد.