Ultimate magazine theme for WordPress.

نخلستان باغ بهشت کیش | از غروب کیش در نخلستان های کیش لذت ببرید

0

نخلستان باغ بهشت کیش

نخلستان باغ بهشت کیش یکی از دیدنی های کیش است که نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند از این رو بادساگروپ به شما پیشنهاد می دهد تا دیدن  نخلستان باغ بهشت کیش را از دست ندهید.


پرورش نخل در کیش از سابقه دیرینه‌ای برخوردار است. اغلب جهانگردانی که در تور کیش در سده‌های گذشته از جزیره کیش دیدار کرده‌اند به وجود نخلستان های انبوه در این جزیره اشاره نموده اند.از معروف ترین و مشهور ترین درختان مناطق گرمسیری و به خصوص شهرهای جنوبی کشورمان درختان زیبای نخل میباشد و در مجموعه‌ی درختان، نخلستانها نمای بسیار زیبا و دیدنی را در منظر ایجاد میکند. میگویند درخت نخل خصوصیاتى شبیه به انسان دارد و شاید به همین دلیل است که برای شمارش آن از کلمه‌ی “نفر” استفاده مى‌شود. به هر حال جزیره‌ی کیش نیز از این امر مستثنی نیست.

نخلستان های کیش

با توجه به گفته های توریست ها و گردشگران جزیره کیش در قرن های گذشته کاشت درخت نخل یکی از مشاغلی بوده که در جزیره کیش رواج بسیاری داشته که وجود نخلستان های متعدد در جزیره گواه بر این موضوع می باشد.«باغ بهشت» تنها نخلستان به جای مانده از دوره های گذشته ای است که در غرب محله سفین واقع شده و از جمله زیباترین نخلستان های کیش است که به ویژه در هنگام غروب آفتاب چشم اندازی زیبا و تماشایی دارد.تصئیری از چند نخل در تحلستان باغ بهشت کیش

در دهه اخیر، سازمان منطقه آزاد کیش در طرح های توسعه فضای سبز جزیره برای نخل اهمیت ویژه قائل شده است. نخلستان های طلوع و غروب نمونه هایی از این گونه موارد است. نخلستان طلوع با حدود ۱۵ کیلومتر در شرق جزیره واقع است و نهال های آن در سال ۱۳۷۳ غرص شده اند.

راستی اگر قضد دارید به جزیره کیش سفر کنید لطفا برای رزرو تور کیش با همکاران ما در واحد فروش بادساگروپ در تماس باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟