Ultimate magazine theme for WordPress.

پارک شهر کیش | از قدم زدن و استراحت در پارک شهر کیش لذت ببرید

0

پارک شهر کیش

پارک شهر کیش یکی از دیدنی های کیش است که گردشکران عزیز میتوانند در کنار دیگر جاذبه های توریستی این جزیره زیبا از آن بازدید کنند.در ادامه به بررسی پارک شهر کیش می پردازیم.


پارک شهر کیش یکی از زیباترین پارک های جزیره کیش می باشد که برای گردشگران سرگرمی لازم را فراهم آورده است. این پارک دارای یک دریاچه مصنوعی , پیست اسکیت ، پیست دوچرخه سواری ، زمین ورزش ، آب نمایی زیبا ، میدان گل و…. می باشد که به جذابیت این پارک افزوده است.

تصویری زیبا از پارک شهر کیش در شبلازم به ذکر است که  حدود ۴۵% از این پارک دارای پوشش گیاهی است که با آب و هوای کیش سازگار هستند و دیوارهای اطراف پارک با نقاشی های زیبای هنرمندان این جزیره مزین شده و زیبایی پارک را دوچندان کرده است.

علاوه بر این پارک شهر کیش دارای مبلمان شهری زیبا و آلاچیق هایی است که گردشگران کیش می توانند در این آلاچیق ها نشسته و استراحت کنند و از هوای مطبوع این پارک نهایت لذت را ببرند. دریاچه مصنوعی این پارک بزرگترین دریاچه مصنوعی ای جزیره کیش می باشد که اولین بار ساخته شد و دارای ۲۰ الی ۳۰ قایق پدالی است تا گردشگران بتوانند در این دریاچه به راحتی قایق سواری کنند.

زمین بازی کودکان طوری طراحی شده است که در فصل تابستان که هوا بسیار گرم است مسقف می شود و کودکان شما به راحتی بتوانند بازی و انرژی خود را تخلیه کنند.

تصویری از محل بازی کودکان در پارک شهر کیشاز برنامه های سازمان منطقه آزاد جزیره برای توسعه این پارک زیبا این است که یک پارکینگ در زمین یک هکتاری بسازد تا رفاه و آسایش گردشگران را افزایش دهد. همچنین قرار است که یک شهر بازی فوق العاده بسازند که دارای زمینی به مساحت ۵ هکتار می باشد.فواره آب در پارک شهر کیش

راستی اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید خواهشمند هستیم برای رزرو تور کیش با همکاران ما در واحد فروش بادساگروپ در تماس باشید.ما سعی داریم تا با ارائه ارزانترین قیمت تور کیش و خدمات عالی شما را به عنوان مشتری ثابت خود داشته باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟