Ultimate magazine theme for WordPress.

پارس سافاری کیش | با مجموعه از تفریحات متنوع در کیش آشنا شوید

سافاری کیش

شاید قصد سفر به جزیره زیبای کیش را داشته باشید و به دنبال تفریحی چذاب و پر هیجان باشید.اگر چنین است ما میتوانیم پارس سافاری کیش را معرفی کنیم که وقتی پا به این مجموعه خارق العاده می گذارید با دنیایی از تفریحات متنوع روبرو خواهید شد و سفری خاطره انگیز را در جزیره کیش تجربه خواهید کرد.در ادامه به معرفی پارس سافاری کیش خواهیم پرداخت.


تاریخچه سافاری کیش

برای اولین بار در ایران مجموعه ی کامل و حرفه ای برای سافاری در کیش با نام پارس سافاری کیش در فروردین ماه سال ۱۳۹۲ در زمینی به مساحت ۵۰۰٫۰۰۰ مترمربع با امکانات پیشرفته و پیست های مختلف و امن برای استفاده تمام سنین به منظور گسترش گردشگری در جزیره کیش ساخته شد.

[aparat id=”fIOin”]

سافاری چیست؟

سافاری (Safari) در لغت به معنای سیاحت کردن و سیاحت اکتشافی در آفریقا است و به برنامه تور گردشی اطلاق می گردد که طی آن شرکت کنندگان در تور توسط انواع خودروها و یا چهار پایان و با طی مسیری مشخص از مکانهای دیدنی و جذاب بازدید کرده و از آن لذت می برند.

جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت مناسب برای پذیرش گردشگران تور کیش استعداد بالقوه ای برای این نوع تور را دارا می باشد و شرکت پارس سافاری کیش با برنامه ریزی و سرمایه گذاری به جا افتخار بالفعل نمودن این استعداد را دارد.

معروفترین تور سافاری کیش

یکی از معروفترین انواع تور سافاری ، تور صحرا است که موقعیت و مسیر حرکت آن نقاط بیابانی و صحرائی است . انواع وسیله نقلیه مورداستفاده در این تورها شامل خودروهای دو دیفرانسیل لندروور،نیسان پاترول ، هامر ،تویوتا FJ کروزر ،تویوتا لندکروز و… حتی شتر می باشد.

[box type=”info” fontsize=”18″]شرایط اقلیمی مورد نیاز یک تور صحرا طبیعت گرم و خشک بیابانی و نیمه بیابانی است.[/box]

تجربه موتورسواری در سافاری کیش

پیست offroad پارس سافاری کیش محیط مناسبی برای تجربه موتورسواری با موتور های Buggy، ATV، موتور Trail و موتور Cross است که برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با امکانات مجموعه در این زمینه می توانید به بخش پیست خاکی مراجعه فرمایید.

پارس سافاری کیش دارای چند پیست آسفالت استاندارد است که امکان تجربه اتومبیلرانی و موتور سواری در رشته های متنوع برای سنین مختلف در شرایط امن را فراهم می کند. همچنین بخش آموزش پارس سافاری کیش با بهره گیری از مدرسان حرفه ای در رشته های مختلف اتومبیل رانی دوره های آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته را برگزار خواهد نمود.

به چالش کشیدن تویاتا لندکروز در پارس سافاری کیش

در مجموعه پارس سافاری کیش با احداث مسیری صعب العبور، قابلیت های خودروی لندکروزر را به چالش کشیده و در این میان تجربه جدیدی از هیجان را برایتان به ارمغان آورده است.

امکانات تفریحی پارس سافاری کیش

تور VIP سافاری کیش

تور VIP سافاری کیش فقط در سانس صبح تدارک دیده شده است . در این تور گردشگران و مسافران تور کیش از محل اقامت توسط خودروی لندکروز به گشت و بازدید نقاط دیدنی جزیره کیش میپردازند . کل زمان این تور یک ساعت و نیم بوده و در بین گشت زنی در جزیره از پیست آفرود سافاری هم استفاده میکنند و در نهایت پس از اتمام گشت و تور سافاری توسط لندکروز به محل اقامت مراجعت میکنند لازمه استفاده از این تور رزرو آن در روز قبل میباشد.

پیست موتور ATV ( چهار چرخ ) و یا تریل (دو چرخ ) سافاری کیش

ATVمخفف ( AUTOMATID TRANSFER VEHICLE) به معنای موتور اتوماتیک چهار چرخ می باشد . در مجموعه تفریحی سافاری کیش چهار نوع موتور با مشخصات مختلف و پیست های مجزا برای سلیقه های متفاوت وجود دارد و کلیه موتورها از برند معروف یاماها اصل ژاپن بوده که در نوع خود بی نظیر است.

پیست موتور سواری در پارس سافاری کیش

۱ ) ATV250CC(چهارچرخ) :این موتورهای پر قدرت ویژه افراد حرفه ای بوده و دنده ای است .پیست مخصوص ۲۵۰cc با طراحی ویژه به طول تقریبی یک کیلومتر اجرا شده است . با توجه به قابلیت های منحصر به فرد این موتور ها رانندگی با آنها بسیار لذت بخش بوده و هیجان ویژه ای را به موتورسواران القا می کند .

۲) ATV90CC( چهار چرخ ) : این موتورها تمام اتوماتیک بوده و مخصوص افراد مبتدی و بانوان میباشد . رانندگی با این موتورها بسیار ساده بوده و به قابلیت خاصی نیاز ندارد و افراد ۱۰ سال به بالا ( به شرط داشتن جثه مناسب ) امکان استفاده از این موتورها را خواهند داشت . استفاده از کلیه موتورهای ATV بصورت دونفره امکان پذیر نمیباشد . پیست مخصوص این سری از موتورها به طول تقریبی ۷۵۰ متر اجرا گردیده و رانندگی در پیست پر پیچ و خم با موتورهای ATVهیجان زیادی دارد.

۳ ) تریل۸۰CC ( دو چرخ ) : این موتورها نیمه اتومات بوده و افراد بالای ۱۰ سال براحتی می توانند از آن استفاده نمایند . ( حداکثر وزن ۹۰ کیلو گرم )

۴ ) تریل ۵۰CC( دو چرخ ) : تریل ۵۰CC کاملاً اتومات بوده و برای ایمنی بیشتر دو چرخ کمکی در عقب آنها تدارک دیده شده است . این موتور ها در پیست مجزا برای نوجوانان ( ۱۰-۷ ) سال در نظر گرفته شده است .

[box type=”custom” fontsize=”18″ border=”#dd3333″]لازم به ذکر این است که سنین مشخص شده برای رده های مختلف تقریبی بوده و استفاده از این موتورها به جثه آنها بستگی دارد . [/box]

کارتینگ در سافاری کیش

کارتینگ ماشین های تک نفره , چهار چرخ است که معمولا در پیست های مخصوص از آن استفاده میشود به پیست های سر پوشیده (Indoor karting) و به پیست های رو باز (Outdoor karting) می گویند . معمولا پیست کارتینگ نمونه کوچکی از پیست های مسابقات اتومبیل رانی است.

کارتینگ در پارس سافاری کیش

رانندگی با کارتینگ با توجه به هندلینگ بسیار بالا و قابلیت های ویژه این ماشین ها بسیار جذاب و هیجان انگیز بوده و همه ساله مسابقات این رشته ورزشی در سراسر جهان برگزار میشود .

رانندگی با کارتینگ پیش نیاز رانندگی های حرفه ای است و همه دارنندگان عناوین برتر جهانی در رشته اتومبیل رانی فعالیت خود را از کارتینگ شروع کرده اند .در مجموعه تفریحی سافاری کیش پیست کارتینگ به طول تقریبی ۷۵۰ متر و با عرض حداقل ۸ متر با استانداردهای روز طراحی و اجرا شده است .

تور باگی در سافاری کیش

تور ماشین های باگی با هدف سیاحت در طبیعت بکر جزیره و بازدید از پوشش گیاهی و مناظر جذاب به همراه آهوان آزاد راه اندازی شد ه است . در این تور افراد سوار بر ماشین های دو نفره بصورت گروهی با راه نمایی لیدر از مسیرهای مشخص شده عبور نموده و از دیدن مناظر طبیعی لذت خواهند برد .

تصویری از تور باگش در پارس سافاری کیش

رانندگی با این ماشین ها ویژه مسیر های شنی , خاص و ناهموار بوده که حرکت در این مسیرها بسیار جذاب خواهد بود . زمان اجرای این تور ۱۵ تا ۲۰ دقیقه خواهد بود و در این زمان افراد گروه از مسیرهای زیبا و جذاب عبور نموده از مناظر دیدنی و آهوان آزاد جزیره دیدن می کنند و در قسمت های از مسیر با هماهنگی لیدر توقف نموده و عکس یادگاری میگیرند لازم به ذکر اینکه رانندگی با این ماشین ها نیاز به مهارت زیادی نداشته بسیار آسان است.

ضمنا”در شروع برگزاری تور آموزش های اولیه ونکات ایمنی توسط رانندگان حرفه ای برای گردشگران و مسافران تور کیش توضیح داده میشود . در قسمت های از مسیر توقف کوتاهی داشته و عکس یادگاری گرفته خواهد شد . زمان این تور حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بوده و برای رانندگی این ماشین ها داشتن مهارت حداقل کفایت میکند .

بانجی جامپینگ در پارس سافاری کیش

اسلینگ شات(بانجی شوتینگ) در سافاری کیش بانجی اسلینگ شات ساخت کشور فرانسه و از خانواده بانجی جامپینگ بوده که به آن بانجی شوتینگ نیز گفته می شود و در عین حال یکی از مفرح ترین آنها می باشد.

این نوع بانجی از دو ستون فلزی به ارتفاع ۱۵ متر که به فاصله ۲۰ متر از یکدیگر قرار گرفته اند تشکیل شده است . به هر ستون یک طناب قابل ارتجاع (کش) که به آن Cord Elastic نیز گفته می شود متصل است . استفاده کننده (جامپر) با پوشیدن یک جلیقه مخصوص به اسم (هارنس) از دو طرف به این طناب ها (کش ها) وصل شده ، سپس این طناب ها توسط وینچ هایی که به روی هر ستون تعبیه شده اند حدود شش متر به طرف بالا کشیده می شود.

بانجی شوتینگ در پارس سافاری کیش

انتهای یک رشته طناب بلند ابریشمی محکم که یک سر آن به هارنس (جامپر) متصل است را به موتور چهارچرخ ATV (کشنده ) بسته و توسط موتور ATV کشیده میشود و پس از طی مسافتی حدود ۲۰ متر ,سپس توسط اوپراتور از کشنده رها میگردد اما در این صورت جامپر با شتاب بسیار زیاد شلیک شده و مسافتی حدود ۶۰ متر را با زاویه حدود ۴۵ در هوا طی میکند تا کشش نگهدارنده ها ( کش ها ) به انتها برسد و بعد از رسیدن به سرعت صفر این حرکت بصورت پاندولی ادامه پیدا میکند تا جامپر از حرکت بایستد و در نهایت توسط وینچ ها پایین کشیده میشود .

پینت بال در سافاری کیش

پینت بال یک ورزش گروهی است که بنا به میزان قابلیت های فکری و فیزیکی افراد میتواند بسیار مهیج باشد , در این ورزش تفنگ های مخصوصی طراحی شده است که هر کدام از آن ها به مخزن باد مجهز هستند و با هر نوبت شارژ میتوانند حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ گلوله شلیک کنند.

یکی از ویژگیهای مهم این تفریح گلوله های مخصوص آن هستند که این گلوله ها ژلاتینی بوده و با رنگهای بی خطر خوراکی پر شده اند که به محض برخورد با هدف ترکیده و با پخش رنگ محل برخورد مشخص میشود.

بازی پینت بال در پارس سافاری کیش

برای این بازی یا تفریح سناریو های بسیاری قابل اجرا است که یکی از مهمترین آنها فتح پرچم است که در این نوع کلیه افراد به دو گروه تقسیم شده و مقابل هم صف آرایی میکنند و پس از دستور شروع بازی توسط داور بطرف هم تیر اندازی نموده و افرادی که مورد اصابت قرار گیرند از بازی خارج میشوند و در نهایت هر گروه که به پرچم دسترسی پیدا کند برنده مسابقه است.
لازم به ذکر است که با توجه به لوازم و تجهیزات ایمنی و استانداردی که توسط باشگاه در اختیار میهمانان و مسافران تور کیش قرار میگیرد این ورزش کاملا”بی خطر بوده و افراد را از هر گونه آسیب احتمالی مصون می دارد و لذا همه افراد اعم از بانوان و آقایان و همچنین نونهالان ۸ سال به بالا امکان استفاده از این ورزش را دارند.

آمفی تئاتردرسافاری کیش

در جهت پر کردن اوقات انتهایی برنامه ها و ساعات پایانی روز در محیطی بسیار گرم و صمیمی در بهترین سالن آمفی تئاتر جزیره کیش برنامه های نمایشی طنز -استند آپ کمدی – اجرای موسیقی با معروفترین خوانندگان جزیره و برنامه های متنوع دیگر به مدت حدود ۳ ساعت تدارک دیده شده که میهمانان میتوانند از هنرمندی هنرمندان کشور لذت برده و از ته دل بخندند.

سالن آمفی تئاتر پارس سافاری کیش

تونل وحشت درسافاری کیش

بسیاری از افراد برای رسیدن به اوج هیجان آیتم های ترسناک را بیشتر انتخاب میکنند,هیجان ناشی از ترس باعث ترشح آدرنالین در بدن شده و به افراد سرخوشی موقتی دست میدهد , بدین منظور تونل تنگ و تاریک با پیچ و خم های زیاد در زیر سازه ای هرمی شکل و بر گرفته از اهرام ثلاثه مصر و تحت عنوان (هرم مومیایی) طراحی و اجرا گردید تا دوستداران هیجان ناشی از ترس بتوانند با عبور از این تونل هیجان بی نظیر را از آیتم های منحصر به فرد تجربه نمایند .

تصویری از ساختمان تونل وحشت در پارس سافاری جزیره کیش عینک واقعیت مجازی درسافاری کیش

عینک واقعیت مجازی یا VR که به اختصار با حروف virtual reality نمایش داده میشوند عبارتند از تلاش بشر برای برداشتن مرزهای بین فضای واقعی و فضای مجازی .
با استفاده از این عینک و دیدن فیلم های ۳D که به این منظور ساخته شده است شخص بیننده خود را در فضای فیلم احساس نموده و همراه با صحنه های فیلم واکنش متناسب نشان میدهد.

عینک واقعیت مجازی در پارس سافاری کیش

تصاویر این عینک ها واقعی است که اکثر افراد (در صورت عدم استفاده از لوازم کنترل کننده ) به هنگام دیدن فیلم بر روی زمین دراز کشیده و با خنده های مملو از هیجان نشان میدهند که از فضای موجود خارج شده و در بطن فیلم قرار گرفته اند.

شتر سواری درسافاری کیش

بازدید کنندگان از این مجموعه می توانند در یک تور شتر سواری و در محیطی بیابانی شرکت نموده و از این تجربه منحصر به فرد استفاده کرده و در این حالت عکس یادگاری نیز تهیه نمایند.

تصویری از شتر سواری در پارس سافاری کیش

این آیتم صرفا” جهت تجربه شترسواری در فضای طبیعی جزیره بوده و مانند سایر آیتم های این مجموعه تفریحی سرشار از هیجان نیست و صرفا” بدلیل اینکه شتر سواری نمادی از سیاحت انسانها در قرون گذشته در طبیعت بوده است در این مجموعه ارائه شده است.

ترامپولین درسافاری کیش

ترامپولین یا تشک های فنری وسیله ای است بسیار جالب برای سرگرمی تمامی گروه های سنی که بتوانند حرکات نمایشی را در حالت بدون وزنی یا کم وزنی تجربه نموده و تا ارتفاع بسیار زیاد جهش داشته باشند.

ترامپلون در پارس سافاری جزیره کیش

این تفریح علی رغم ظاهر ساده بسیار جذاب بوه و تمرین با آن در مدت زمان بیش از ده دقیقه نیاز به آمادگی جسمانی نسبتا” بالایی دارد بطوری که افراد عادی بیش از ده دقیقه امکان تمرین با ترامپولین را ندارند و بطور معمول ده دقیقه تمرین با آن به اندازه شصت دقیقه پیاده روی تند کالری مصرف مینماید.

غرفه های متنوع درسافاری کیش

اوقات مفرح و شاد در غرفه های متنوع مجموعه بزرگ سافاری . در این مجموعه تفریحی و به منظور پر کردن اوقات فراغت بعضی افراد با هزینه بسیار پایین تعدادی بازی و سرگرمی بسیار جالب تدارک دیده شده است.بازی هایی نظیر پرتاب دارت به سمت اهداف بادکنکی – مینی بولینگ – پرتاب توپ به سمت اهداف شکستنی و…

غرفه های متنوع در پارس سافاری کیش

هرم مومیایی درسافاری کیش

این سرگرمی که با تم ترس , هیجان و قابلیت های فردی طراحی شده است یک راهرو پرپیچ و خم در زیر هرم مومیایی بوده که دارای آیتم های فکری و ترسناک بوده و در این بازی ظرفیت ها و توانمندی های فیزیکی افراد ارزیابی شده و در صورت رسیدن به امتیاز لازم جوایز نیز به آنها اهدا میگردد .

هرم مومیایی در پارس سافاری کیش

رستوران های صحرایی درسافاری کیش

در رستوران صحرایی مجموعه پارس سافاری کیش شما می توانید به هنگام صرف شام در فضایی روباز به موزیک زنده که توسط هنرمندان معروف جزیره زیبای کیش اجرا میشود گوش فرا دهید.

رستوران صحرایی در پارس سافاری کیش

رستوران صحرایی در فضایی به وسعت چهار هزار مترمربع با ظرفیت ۹۵۰ نفر به سبک کمپ های سنتی عربی طراحی و اجرا گردیده است در این فضا تعدادی آلاچیق تدارک دیده شده ( دور تا دور ) و مابقی بصورت نیمکت تجهیز گردیده است و فضایی گرم و صمیمی با استیج مخصوص اجرای موزیک زنده با بهترین هنرمندان جزیره ارائه دهنده آهنگ های ایرانی و عربی است .

صرف غذا در چنین محیطی لذت خاصی را به میهمانان و مسافران تور کیش القا نموده و پذیرایی از میهمانان یا انتخاب یک نوع غذا از چلو کباب لقمه – چلو جوجه و مرغ سرخ شده با برنج بهمراه دورچین , ماست و نوشابه صورت میگیرد .

نردبان معلق درسافاری کیش

این تفریح بسیار جذاب و هیجان انگیز طوری طراحی شده که افراد بایستی از نردبانی که بصورت نسبتا افقی با طناب و بدون تعادل تشکیل شده و به یک ستون به ارتفاع حدودا” چهار متری متصل شده صعود نمایند و برای ایمنی هر چه بیشتر زیر آن تشک بادی در نظر گرفته شده که افراد در صورت سقوط آسیب نمیبینند با توجه به لرزش و چرخش نردبان سعود از آن بسیار مشکل بوده و فقط افراد بسیار چابک امکان صعود از آنرا خواهند داشت.

نردبان معلق در پارس سافاری جزیره کیش

در خاتمه افرادی که به بالاترین نقطه این نردبان رسیده و زنگ مخصوص را به صدا در می آورند جوایزی را به رسم یادبود دریافت میکنند . این بازی برای تماشاگران نیز بسیار جذاب بوده و از تماشای آن لذت میبرند .

مینی بولینگ درسافاری کیش

با توجه به اینکه سیاست کلی مدیران مجموعه سافاری ارائه خدمات به کلیه گروههای سنی و با سطوح مختلف اقتصادی است در این راستا یک سری بازهای سرگرم کننده و ارزان قیمت نظیر مینی بولینگ در نظر گرفته شده است که کلیه افراد با هزینه کم امکان استفاده از آنرا داشته و میتوانند قابلیت های فیزیکی خود را ارزیابی نمایند .

باری مینی بولینگ در پارس سافاری جزیره کیش

دارت درسافاری کیش

همه ما میدانیم یکی از روشهای کاهش استرس روزانه استفاده از دارت و تمرکز بر روی سیبل مقابل است بدین منظور و برای افزایش جذابیت این تفریح بجای سیبل ساده یک شبکه بزرگ پر از بادکنک تدارک دیده شده که میهمانان بایستی انها را مورد هدف قرار دهند . این تفریح ساده باعث ایجاد نشاط بسیار در میان استفاده کنندگان میشود .

فوتبال دستی درسافاری کیش

به منظور رفاه حال میهمانان گرامی یکسری از بازیها جهت سرگرمی برای گردشگران و مسافران تور کیش در نظر گرفته شده که همگان میتوانند در قسمت های مختلف مجموعه از آنها بصورت رایگان استفاده نمایند.

بازی فوتبال دستی در پارس سافاری جزیره کیش

امکانات رفاهی در پارس سافاری کیش

خانه کودک مجموعه سافاری کیش با بهره گیری از مربیان مجرب و در محیطی شاد آماده ارائه سرویس در زمان برگزاری تورهای سافاری به میهمانان تور کیش و کیشوندان گرامی میباشد.

خانه کودک در پارسا سافاری کیش

ما به فرزندان دلبندتان لبخند هدیه می دهیم تا شما آسوده خاطر به تفریح خود بپردازید.به منظور آسایش و راحتی هرچه بیشتر خانواده ها میتوانند فرزندان خردسال خود را به مربیان مجموعه سپرده تا با آسایش خاطر به تفریح پرداخته و کودکان نیز به بازی های کودکانه مشغول شده و نقاشی روی صورت را تجربه نمایند .

ترانسفر درسافاری کیش

به منظور رفاه حال میهمانان گرامی در پارس سافاری کیش سرویس رفت و برگشت به مجموعه تدارک دیده شده که تمامی گردشگران که پکیج های مجموعه را خریداری نمایند میتوانند بطور رایگان از آن بهره ببرند . انجام ترانسفر با اعلام به موقع به رزرواسیون امکان پذیر است .

کافی شاپ درسافاری کیش

لذت نوشیدن آبمیوه های تازه و بستنی شیرین در یک روز گرم بی شک حسی فرح بخش خواهد داشت و نشاط هر فردی را دو چندان خواهد کرد کافی شاپ مجموعه با ارائه انواع نوشیدنیهای سرد و آبمیوه ها و انواع بستنی بی شک حس خوب و لحظه هایی سرشار از سر زندگی را خواهد آفرید.

کافی شاپ در پارس سافاری جزیره کیش

سوپر مارکت درسافاری کیش

به منظور آسایش هر چه بیشتر میهمانان در جهت ارائه خدمات کامل و گسترده یک باب غرفه به سوپر مارکت نقلی و کوچک اختصاص یافته تا بتوانند مایحتاج میهمانان را در ساعات حضور در مجموعه سافاری تامین نماید .

سفره خانه سنتی درسافاری کیش

سفره خانه سنتی مجموعه سافاری کیش با ارائه سرویسی بی نظیر وارائه انواع نوشیدنیهای گرم و قلیانهای میوه ای تجربه یک روز زیبا در کنار دوستان و خانواده را تکمیل میکند.
سرویس دهی این بخش از زمان شروع به کار مجموعه تا انتهای برنامه شام ادامه دارد . بدون شک استفاده از یک قوری چای داغ به همراه تنقلات در فضایی گرم و و صمیمی به همراه موزیک زنده بعد از انجام بازیهای پرهیجان بسیار فرح بخش خواهد بود .

امکانات جانبی در سافاری کیش

هنر نقش حنا در پارس سافاری کیش

هنر نقش حنا یکی از قشنگ ترین رسوم در بین بومیان جنوب میباشدکه این هنر بر گرفته از سنت های هند و پاکستان بوده و در جنوب یک شب از مراسم عروسی را برای حنا بندان اختصاص می دهند که بر روی دست ها و پاهای عروس نقش های زیبایی نظیر انواع گلها و بوته جقه و …. اجرا میکنند.در طراحی و نقش حنا سه سبک وجود دارد :نقش حنا به سبک عربی ,نقش حنا به سبک هندی و نقش حنا به سبک ساده.

تصویری از انجام نقش حنا در پارس سافاری کیش
آتلیه عکس مزرعه حیوانات سافاری کیش

در آتلیه عکس مزرعه حیوانات فضایی صمیمی یک مزرعه واقعی طراحی و اجرا گردیده است که گردشگران تور کیش میتوانند در این لوکیشن با حیوانات خاص و بی خطر نظیر مار پینتون و ایگوانا عکس یادگاری انداخته هیجان بغل کردن این حیوانات را تجربه نمایند تیم عکاسی حرفه ای سینمایی تمام لحظات شاد و هیجانی گردشگران را ثبت نموده و به آنان تقدیم می کنند.

مزرعه حیوانات در پارس سافاری جزیره کیش
تردستی و شعبده بازی درسافاری کیش

تردستی و شعبده بازی همیشه برای ما جذاب است و همه افراد با ولع خاصی حرکات شعبده باز را با دقت هرچه تمام تر دنبال میکنند تا فوت و فن تردستی ها را متوجه شوند
!!

جذابیت این فنون همین است که اکثرا” هر کسی برای هر فنی یک تحلیلی دارد لذا به منظور جذابیت هر چه بیشتر این رشته جالب برای گردشگران کلاس آموزش فنون تردستی توسط یکی از برجسته ترین شعبده بازان کشور تدارک دیده شده که به متقاضیان فنون آنرا آموزش میدهند و تحت عنوان “شما هم میتوانید شعبده باز شوید” گردشگران را به انجام این کارهای جذاب تشویق میکند .

کلاسهای آموزشی در درسافاری کیش

آموزش رانندگی افرود درسافاری کیش

با توجه به استقبال گسترده جوانان جهت فرا گرفتن فنون رانندگی حرفه ای آفرود کلاسهای آموزشی این رشته در مجموعه تفریحی سافاری کیش تشکیل گردید و متقاضیان میتوانند پس از ثبت نام تحت نظر مربیان تراز اول کشور به تعلیم رانندگی آفرود با ماشینهای لندکروز پرداخته و قابلیت های رانندگی خود را به طرز چشم گیری افزایش دهند .

آموزش تخصصی پینت بال درسافاری کیش

با توجه به استقبال گسترده و در خواست های مکرر متقاضیان جهت تشکیل کلوپ پینت بال در مجموعه بزرگ تفریحی ,ورزشی سافاری کیش و با عنایت به هماهنگی های بعمل آمده با ریاست هیئت پینت بال جزیره کیش مفتخریم باطلاع برسانیم کلوپ پینت بال سافاری از مورخه ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ تشکیل شده و آماده ثبت نام از متقاضیان محترم میباشد .

قبل از استفاده از وسایل پارس سافاری کیش حتما از مربیان حرفه ای مجموعه بخواهید تا آموزشهای لازم را به شما انتقال دهند.

سایر امکانات پارس سافاری کیش

• رستوران سرپوشیده
• رستوران روباز
• کافی شاپ
• غرفه های نمایشگاهی برای معرفی و ارئه صنایع دستی مختلف ایران

آدرس پارک سافاری کیش

کیش – بلوار امام خمینی – بلوار سافاری – جنب فاز ۳ صنعتی

قیمت پارک سافاری کیش

مسافران تور کیش میتوانند برای رزرو بلیت سافاری کیش از سایت سافاری کیش بصورت آنلاین اقدام کنند

منبع
Parssafari

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟