Ultimate magazine theme for WordPress.

بازار صفین کیش | از خرید ارزان قیمت در جزیره زیبای کیش لذت ببرید

بازار صفین کیش

بازار صفین به دلیل قدمت، معماری عربی، اداره سنتی آن و همچنین ارزان بودن برخی از کالاها به نسبت سایر مراکز خرید، مورد استقبال گردشگران است. بازار صفین در سال ۱۳۵۰ در زمینی به مساحت ۲۳۰۰ متر مربع بنا شده است و ظاهری قدیمی دارد. این بازار در غرب جزیره در کنار ساحل شمالی و منطقه بومی‌نشین جزیره واقع شده است. بازار عربها دارای معماری سنتی عربی است و از جمله بازارهای قدیمی اما جذاب برای گردشگران به شمار می‌رود.


خصوصیات بازار صفین کیش

بازار صفین کیش از نظر مساحتی بسیار کوچک بوده و اکثر فروشندگان آن عرب زبان هستند و شما کمتر کسی را مشاهده میکنید که در آنجا با زبان فارسی سخن بگوید.بازار عربها در یک طبقه بناشده است و به دلیل دوری مسافتش از مرکز شهر کمتر مسافری به این بازار مراجعه می کند و شاید یکی از دلایل ارزان بودن محتوای داخل این بازار این باشد.

داخل بازار صفین کیش

بازار عربها دارای ۷۰غرفه فعال در زمینه های پوشاک، کیف و کفش، لوازم بهداشتی و آرایشی، اسباب بازی، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی و خرازی است. اغلب فروشندگان از اهالی بومی جزیره کیش و عرب زبان هستند.

داخل بازار صفین کیش
داخل بازار صفین کیش

خرید از بازار عربها مسلما به نفع اقشار کم درآمدتر جامعه است چرا که جنس های این بازار بسیار ارزان تر از بازارهای دیگر جزیره بوده و تقریبا تنوع اجناس نیز در آن بالاست.کلا اگر در تور کیش دنبال اجناس ارزان قیمت در کیش هستید حتما به بازار عربهای کیش یا همون بازار صفین سری بزنید فقط یادتون باشه در اینجا لوازم برقی از کیفیت پایین برخوردار میباشد.

موقعیت بازار صفین کیش (بازار عربها)

بازار عربها تقریبا در نزدیکی بازار پارس خلیج می باشد و در کنار اسکله میرمهنا که ساحلی صخره‌ای و بسیار آرام است،واقع شده است. بازدید از بازار عربها حداقل یک بار هم که شده برای هر مسافری جذاب خواهد بود.

منبع
makanbin
kishsafari

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟