Ultimate magazine theme for WordPress.

کشتی آکواریوم تفریحی ستاره | تماشای موجودات دریایی در جزیره کیش لذت ببرید

کشتی آکواریوم تفریحی ستاره

گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی یکی دیگر از تفریحات جزیره کیش می باشد. کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی علاقه مندان را به این گشت ها می برند.ما در این مطلب قصد داریم تا به معرفی یکی از این کشتی ها که  به کشتی آکواریوم تفریحی ستاره معروف است بپردازیم.


کشتی تفریحی آکواریوم ستاره ساخت کشور ژاپن تنها کشتی آکواریومی استاندارد کیش است که بوسیله پنجره های سالن زیر آب، گردشگران تور کیش را قادر به تماشای زیبایی های دریا ، ماهی های رنگارنگ و مرجان ها و گیاهان متنوع دریایی می سازد.

جزئیات کشتی آکواریوم تفریحی ستاره

کشتی تفریحی آکواریوم ستاره دارای ابعاد ۱۲ * ۵ * ۲٫۶ ( طول ، عرض و عمق ) بوده و با ایمنی کامل و تجهیزات لازم بعنوان تنها کشتی آواریومی کشور گردشگران را قادر می سازد تا زیبایی های خلیج همیشه آبی فارس را از عمق ۲٫۵ متری سطح دریا از طریق پنجره هایی تماشا کنند.

تصویری از داخل کشتی تفریحی ستاره کیشساعت گشت کشتی آکواریوم تفریحی ستاره

این کشتی در طول روز چندین گشت دریایی یک ساعته را در آب های مرجانی کیش انجام می دهد و برنامه های شاد و سرگرم کننده در طول گشت دریایی بر لذت گردشگران تور کیش خواهد افزود.گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت ۲۱ شروع شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه دارد.

تصویری دیگر از کشتی آکواریوم تفریحی ستاره
برنامه های رفاهی کشتی آکواریوم تفریحی ستاره

این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

با کشتی آکواریوم تفریحی ستاره لذت ببرید

آب های اطراف جزیره کیش محل زندگی انواع موجودات دریایی نظیر مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی، توتیاها، خرچنگ ها، ستاره دریایی و … است. با کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ای تماشای این زیبایی ها امکان پذیر است.

تصویری از کشتی آکواریوم تفریحی ستاره

کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ای مسافتى را طى مى کنند تا به منطقه اى که ماهى و مرجان زیادتر است برسند، طى عبور از نواحى مختلف ساحل شما مى توانید مرجان ها و سایر موجودات دریایى کف دریا را ببینید. گشت کشتی های آکواریوم معمولا به همراه موزیک زنده و پذیرایی می باشد.

قیمت بلیط کشتی آکواریوم تفریحی ستاره

قیمت بلیط این کشتی ۳۵ هزار تومان می باشد.کشتی آکواریوم تفریحی ستاره کیش تنها کشتی آکواریومی استاندارد کیش می باشد.

منبع
tokish

نظرات بسته شده است.

سوالی دارید؟